Cocktail

Poznejte okolí Juan Dolio!

Nejen Juan Dolio, ale celá Dominikánská republika vyniká jedinečnou krásou přírody a povahou místních lidí. Abyste mohli s jistotou tvrdit, že jste tu byli, podívejte se ještě na další místa Dominikánské republiky, která rozhodně stojí za návštěvu.

Bayahibe

Když se ve zprávě UNESCO z roku 1968 objevila informace, že pláže Dominikánské republiky jsou jedny z nejlepších na světě, ještě nikdo netušil, jak obrovský turistický boom tohle místo čeká. Tím největším štěstím ale je, že zdejší pláže a příroda zůstávají na pomyslném žebříčku nejkrásnějších míst planety pořád. Dovolená v letovisku Bayahibe vám to jen potvrdí – právě zdejší pláže jsou dodnes zmiňovány pouze v superlativech.
Více o Bayahibe »

Punta Cana

Pokud jste si naplánovali dovolenou v Punta Cana v Dominikánské republice, pak vězte, že nejste sami – Punta Cana je od jisté doby asi nejoblíbenější destinací z celé Dominikány. Snad za to může Kryštof Kolumbus, který tahle místa označil za ráj na zemi, s největší pravděpodobností je ale na vině zdejší skvostné pobřeží s bílým pískem a přístupným mořem.
Více o Punta Cana »

Samaná

Ten, kdo na dovolené dává přednost spíše klidnějším letoviskům, vybere si poloostrov Samaná. Turistický ruch sem začal proudit až relativně pozdě, takže i přesto, že už i na tomto romantickém poloostrově na severu země vyrostl nejeden hotelový komplex, pořád je šance objevit tu i zcela opuštěnou plážičku.
Více o Samaná »

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Vysněná dovolená v Juan Dolio se můžete i ta vaše s cestovní kanceláří ESO travel – specialistou na exotickou dovolenou do Dominikánské Republiky.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@juan-dolio.dominicana.cz