Cocktail

Juan Dolio – restaurace, kavárny a bary

Chystáte se do Dominikánské republiky, do oblasti Juan Dolio, a přemýšlíte, čím si vytouženou dovolenou zpestřit? Zajděte na dobré jídlo do některé z oblíbených restaurací, dejte si zdejší vynikající kávu v kavárně nebo se jděte pobavit do vyhlášených barů. Vybrali jsme pro vás od každého typu podniku tři zástupce, které vám nabídnou skvělé zážitky, a přitom ušetří vaši peněženku.

Restaurace – místa, kde se dobře najíte

Pokud si chcete alespoň jednou dopřát něco jiného než hotelové menu, navštivte některou z oblíbených restaurací a pochutnejte si na známých i neznámých pokrmech.

Sca Beach Club Restaurant

Tato restaurace vás potěší, zejména chcete-li ochutnat nějakou z místních specialit. Oblíbené jsou v této restauraci také nejrůznější koktejly, takže pokud dostanete na nějaký chuť, rozhodně si vyberte a vyzkoušejte. Návštěvníci si pochvalují i profesionalitu obsluhy. Průměrná útrata zde činí 240-800 Kč.

sca_beach_club_-_na_vod_843

El Sueno

Tento podnik nabízí především pizzu a obecně dobrou italskou kuchyni – pro případ, že nechcete ochutnávat místní speciality a máte chuť na něco, na co jste relativně zvyklí, je El Sueno skvělou volbou. Obvykle zde bývá velmi rušno. Příjemné posezení v polootevřeném prostoru doplňuje příjemná průměrná útrata – asi 500 Kč.

El Meson Restaurant

Za průměrnou útratu kolem 500 Kč se v El Meson Restaurant báječně najíte a ještě si užijete příjemné místní atmosféry. Čerstvá a vynikající jídla přitahují stále vracející se domorodce i turisty, restaurace je navíc přizpůsobená dětem. Nabízí středomořskou, španělskou a karibskou kuchyni, její doménou jsou ryby. Rozhodně vás nezklame!

Kavárny – na kávu a drobné občerstvení

Na dopolední nebo odpolední kávu také nemusíte nutně do hotelu – můžete objevit některou z kaváren a ochutnat v ní kávu z Karibiku.

Pekara Bake Shop & Cafe Restaurant

Vynikající kávu a sladké dobroty můžete jít ochutnat do této malé kavárny. Za průměrnou útratu 25-300 Kč si tu opravdu „dáte do nosu“ a na místní lahůdky vychutnávané venku či v polootevřeném prostoru budete ještě dlouho vzpomínat.

Cafe del Sol

Tento podnik má více tváří – skvěle se v něm totiž najíte a také vám v nádherném polootevřeném prostředí s výhledem na moře uvaří kvalitní kávu. Jestli si někde můžete užít odpolední idylku, pak právě tady – i díky klidu, který tu obvykle panuje. Většina návštěvníků si ho sem totiž chodí záměrně užít. Průměrná útrata zde činí asi 100 Kč.

cafe_del_sol_708

Cafe Bistro

Co takhle vychutnat si zdejší kvalitní kávu v prostředí obvyklého karibského baru? V Cafe Bistro se vám to poštěstí a za průměrnou útratu kolem 100 Kč si šálek lahodného moku v pěkném posezení u baru můžete směle dát.

Bary – dobré pití a noční zábava, která by vám neměla ujít

Pokud se chystáte na dobré pití nebo cestujete bez dětí a chcete se stylově pobavit, vyrazte do podniku, v němž si vychutnáte obojí.

Bar Cacique

V tomto baru si po celý den a večer můžete dát vynikající drinky a k tomu dokonce i něco zakousnout – k dispozici je grill, s nímž to místní zaměstnanci vážně dobře umí. Také zde nabízejí celou škálu piv! Budete-li mít chuť, můžete se odsud dívat přímo na moře nebo si třeba zahrát biliard. Průměrná útrata zde činí asi 300 Kč.

Roxy Bar Piscina Restaurant

Chcete si vychutnat pivo nebo míchané drinky v bazéně? Žádný problém, tedy alespoň ne v tomto baru. Vládne tu přátelská atmosféra, která hodně napomáhá relaxaci, a všude bývá perfektně čisto. Průměrná útrata zde činí asi 400 Kč.

piscina_800

Dream Casino at Costa Caribe

Pro nezapomenutelné zážitky můžete zajít i do kasina, kde budete mít k dispozici jak živé hry, tak automaty - všeho je tu opravdu nepřeberné množství. Také tu míchají báječné drinky, takže o dobré pití rozhodně není nouze. Aby bylo atmosféře Karibiku učiněno zadost, obvykle se tu nevyhnete hustému kouři a spoře oděným děvám. Útrata závisí jen a jen na vás.

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Vysněná dovolená v Juan Dolio se můžete i ta vaše s cestovní kanceláří ESO travel – specialistou na exotickou dovolenou do Dominikánské Republiky.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@juan-dolio.dominicana.cz