Cocktail

Plánujete cestu do Dominikánské republiky a toužíte se podívat do oblasti Juan Dolio? Není divu, jde o kraj velmi krásný a okouzlující. Možná jste ale nenašli dostatek informací, jaké byste chtěli. Proto jsme pro vás připravili rozcestník, který se může ihned stát vaším pomocníkem.

Je pro vás Juan Dolio ideální?

Juan Dolio je jednou z nejoblíbenějších turistických lokalit na území Dominikánské republiky. Nabízí totiž od všeho něco a kromě odpočinku na nádherných plážích s horkým pískem si můžete aktivně odpočinout na výletech i při jiných aktivitách. Právě pro tuto rozmanitost si místo oblíbily zejména rodiny s dětmi. Všeobecné informace o tom, co vás na tomto místě čeká, se můžete dozvědět třeba zde.

Co dělat kromě nicnedělání

Budete-li se chtít hnout z přenádherných pláží, určitě vyzkoušejte populární aquapark nebo se projeďte na koních (případně se to zde můžete naučit).

Juan Dolio je mimo jiné perfektním výchozím bodem pro mnoho výletů. Navštívit můžete například nedaleké San Pedro nebo přímo hlavní město Dominikánské republiky – Santo Domingo. Čeká tam na vás nejedna zajímavost!

Kde se ubytovat a dobře najíst

Nevíte, kterou z ubytovacích nabídek si vybrat? Potom vsaďte na zkušeného rádce Trip Advisor, který vám nabízí přehled 10 nejlepších hotelů v této lokalitě. Nabídka vás jistě uspokojí!

K dobré dovolené patří dobré jídlo. Abyste nezůstávali o hladu a dopřáli si dobrého jídla, co hrdlo ráčí, nahlédněte také na seznam doporučovaných restaurací a kaváren.

Počasí

V Dominikánské republice vás počasí bezpochyby nezklame. Už teď můžete čas od času nakouknout, jak krásně v oblasti Juan Dolio je a jak tam jistě budete mít i vy. A pokud se ještě chcete před odletem trochu namlsat, neváhejte a zkoukněte nádherné fotky přímo z vašeho turistického cíle. 

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Vysněná dovolená v Juan Dolio se můžete i ta vaše s cestovní kanceláří ESO travel – specialistou na exotickou dovolenou do Dominikánské Republiky.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@juan-dolio.dominicana.cz